26 Eylül 2014 Cuma

Göz Altı Torbalarına Kökten Çözüm

Göz Altı Torbalarına Çözüm Önerileri 


 Sizler için göz altı torbalarına çözüm önerileri, göz altı torbaları nasıl giderilir hakkında yazı hazırladık. 

 Göz altında oluşan torbalar oluşan kişinin bulunduğu yaşından daha yaşlı bir görünüm verir ve bu hiç hoş karşılanmaz. Eğer ki maddi bir sıkıntınız yoksa bu göz altı torbalarınızı estetik ameliyatı ile aldırabilirsiniz. Fakat buna verecek maddi durumum yok diyorsanız herhangi bir sağlık sorununuz varsa aşağıda vereceğimiz altın kuralları okuyarak deneyerek hem bilgi hem de etkisini en kısa zamanda göreceksinizdir. 


Özel Bilgi:

Gözaltı derisinde meydana gelen pigment (Cilt boya maddesi) artması. Gözaltı damarlarda genişleme ve kanın mor renginin ciltten görünmesi. Gözaltı torbacıklarının büyümesi sonucu meydana gelen gölgenin morluk olarak görülmesi.

 Göz Altı Torbaları Nasıl Giderilir 


 • 2 çay bardağı suyu iyice kaynatın ve ocaktan kaldırdıktan sonra içine 2 yemek kaşığı fındık yaprağı döküp demlemeye bırakın. Demlenen suyu süzün ve buzdolabına kaldırıp soğutun. Bu soğumuş olan suyun içine 2 parça pamuğu koyup, pamuk suyu iyice çektikten sonra biraz sıkıp göz torbalarınızın üzerine bu pamukları koyun ve 10 dakika bu şekilde bekleyin 

• Eczanelerde satılan göz altı torbaları için günlük bakım kremlerini kullanabilirsiniz. Ancak bu göz altı torbaları için kullanacağınız kremleri sürerken dışarıdan içeri doğru sürmelisiniz. 

• Göz altı dokunuzu sıkıştırıp göz altı torbalarınızın oluşmasını engelleyen veya oluşmuş olan gözaltı torbalarınızı yok etmeye yarayan soğuk papatya çayı, soğuk siyah çay veya ufak buz kalıplarına dökülmüş ve dondurulmuş olan soda küpleri göz altı torbalarınıza koyarsanız hızla göz altı torbalarınızın yok olduğunu göreceksiniz Bunları haftada 1 kere uygularsanız farkı bir kaç hafta içinde farkedebileceksiniz.

Özel Uyarı:

Vücutta ödem oluşması sadece fazla tuz tüketmeye bağlı olmayabilir. Bazı hastalıklar, iltihaplanma veya yorgunlukta vücudunuzda ödem yapabilir. Bu durumda göz altı torbalarının belirginleşmesi normaldir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder